اخبار و اطلاع رسانی

12211
تاريخ تنظيم: دوشنبه 28 اردیبهشت ماه 1394

سایت نئووین قابیلت های جدیدی ویندوز ۸٫۱ را برای کاربران نمایان ساخته است.

ویندوز ۸٫۱ قابیلت های جدید زیادی دارد که به کاربران کمک می کند از نسخه قدیمی ویندوز به آخرین ساخته ی مایکروسافت انتقال یابند. در حالی که برای اکثر کاربران، تنظیمات خارج از دستگاه شروع خوبی است امّا چندین گزینه شخصی سازی نیز وجود دارد که می توان از آن ها استفاده نمود تا این سیستم عامل به بهترین وجه با ارجحیت های شما سازگار باشد.
 
کاغذ دیواری
یکی از بهترین ویژگی های ویندوز ۸٫۱، توانایی استفاده از یک کاغذ دیواری یکسان در صفحه استارت و دسکتاپ شما است. کمی تعجب برانگیز است که چرا این قابلیت در ویندوز نسخه ۸ وجود ندارد. این افزونه ی ساده می تواند حرکت از دسکتاپ به صفحه استارت را برای چشمان شما ساده تر نماید.
 
برای همزمان سازی پس زمینه دسکتاپ با صفحه استارت، نوار Charms را باز کنید، بر روی تنظیمات کلیک کنید، عملیات شخصی سازی را انجام دهید و پس از آن بر روی کاغذ دیواری در گوشه پایین سمت راست کاغذ دیواری کلیک کنید تا کاغذ دیواری را همزمان سازی نمایید.
در همان پنجره شخصی سازی، می توان رنگ پس زمینه سرصفحه ها را تغییر دهید. با این کار، رنگ نوارهای سرصفحه را در پنل شخصی سازی تغییر دهید. این رنگ در دیگر جاهایی که متن وجود دارد و از این رنگ استفاده شده است نیز تغییر می کند. رنگ متضاد کاملاً واضح است و تنظیم نمودن این رنگ، رنگ تمامی بخش های دیگر رابط کاربری را نیز تغییر خواهد داد.

دیدگاه ها

در اين بخش نظری ثبت نشده است.

دیدگاه خود را بنویسید